1987 Szansa dla najpiękniejszych

Panorama Leszczyńska, 08 stycznia 1987 roku

Szansa dla najpiękniejszych

Wzorem lat minionych redakcja warszawskiego Expressu Wieczornego wraz z Biurem Miss Polonia organizują ogólnopolski konkurs o zaszczytny tytuł Miss Polonia.

Po raz pierwszy eliminacje wojewódzkie do tej imprezy odbędą się w Lesznie. Szanse na tytuł znacznie więc wzrosły dla mieszkanek naszego regionu. Decyzję o uczestnictwie trzeba jednak podejmować szybko, bowiem czasu pozostało niewiele.

Organizatorem eliminacji wojewódzkich są: Zarząd Miejski Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej w Lesznie oraz miejski Ośrodek Kultury. Zgłoszenia osobiste, pisemne lub telefoniczne kandydatek przyjmuje się codziennie w siedzibie Zarządu Miejskiego ZSMP w Lesznie 9Rynek nr 6, Tel. 20-40-58 lub 20-56-46). Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 stycznia br.

Wyboru kandydatek dokona specjalnie powołane jury z udziałem przedstawiciela Biura Miss Polonia. Na najpiękniejsze dziewczyny, które przystąpią do eliminacji Czekaja atrakcyjne nagrody. Wśród nich m. In. Wycieczka zagraniczna. Zdobywczynie trzech pierwszych miejsc w konkursie „miss województwa leszczyńskiego” uzyskają prawo uczestnictwa w finale Miss Wielkopolski, który zaplanowano na 1 marca br. A później droga wiedzie do finału centralnego.

Ogólnopolski konkurs Miss Polonia ma charakter otwarty. Kandydatki muszą jednak spełnić określone warunki. Najważniejsze z nich to: posiadanie polskiego obywatelstwa, stan wolny oraz wiek od 18 do 24 roku życia. Jeśli dysponują do tego ładną sylwetką i ciekawą urodą – mogą śmiało startować w konkursie. Zapraszamy do udziału!
(ROM)